PL EN

Relokacja maszyn

Relokacja maszyn, zbiorników i konstrukcji stalowych

Relokacja

Świadczymy również profesjonalne usługi w zakresie relokacji, montażu i demontażu maszyn, zbiorników, konstrukcji stalowych a także całych obiektów.

Dzięki rozbudowanemu i stale rozwijanemu zapleczu sprzętowemu oraz doświadczonemu gronu operatorów jesteśmy w stanie sprostać wielu trudnym zadaniom stawianym przez naszych klientów.

 

 

Zaplecze sprzętowe

Suwnica bramowa 1100 ton

Suwnica bramowa SBL 1100 to czteropunktowy, hydrauliczny system podnoszenia. Urządzenie to pozwala podnosić ładunki o masie całkowitej nie przekraczającej 1100 ton oraz przemieszczać je w każdej płaczyźnie dzięki napędowi gąsienicowemu oraz wózkom jezdnym. Po złożeniu cała maszyna waży tylko 55 ton co pozwala przewieźć ją zaledwie trzema transportami. W przypadku żurawi o podobnym udźwigu byłoby to nie wykonalne, wpływa to na znaczne ograniczenie kosztów całej operacji. Całość sterowana jest z bezprzewodowego pilota co umożliwia operatorowi obserwować łanunek z różnych perspektyw. Pod względem bezpiecznego i dokładnego umiejscowienia elemenu suwnica ta jest bezkonkurencyjna. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Żurawie samojezdne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ładowarki teleskopowe Dieci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podesty robocze