PL EN

Hale stalowe magazynowe dla rolnictwa

Dowiedz się więcej

Hale stalowe dla rolnictwa

HALE STALOWE DLA ROLNICTWA SĄ ŚWIETNĄ ALTERNATYWĄ DLA TRADYCYJNYCH ZABUDOWAŃ. POSIADAJĄ WIELE ZALET, JAK UNIWERSALNOŚĆ ZASTOSOWANIA I FAKT, ŻE BUDOWA HALI ROLNICZEJ TEGO TYPU PRZEBIEGA SPRAWNIE I SZYBKO.

HALE NA PŁODY ROLNE

STALOWE HALE ROLNICZE PEŁNIĄ SZEREG ROZMAITYCH FUNKCJI, KTÓRE POMAGAJĄ USPRAWNIĆ PRACĘ W GOSPODARSTWACH ROLNYCH. WYKORZYSTYWANE SĄ JAKO HALE MAGAZYNOWE DLA ROLNICTWA W CELU PRZECHOWYWANIA PŁODÓW ROLNYCH LUB MASZYN ROLNICZYCH, HALE STANOWIĄCE MIEJSCE PRODUKCJI ZWIERZĘCEJ LUB MIEJSCE PRZETWARZANIA PŁODÓW ROLNYCH.

WYCHODZĄC NA PRZECIW POTRZEB POLSKICH GOSPODARSTW ROLNYCH, KTÓRE STAJĄ SIĘ CORAZ BARDZIEJ NOWOCZESNE INWESTUJĄC MIĘDZY INNYMI W INFRASTRUKTURĘ OBEJMUJĄCĄ BUDOWĘ NOWYCH, FUNCJONALNYCH HAL ROLNICZYCH, DITTA-SERIA PREZENTUJE PAŃSTWU NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI  HALE PRZEZNACZONE DO PRZECHOWYWANIA PŁODÓW ROLNYCH, A TAKŻE HALE NA MASZYNY ROLNICZE.   

INNOWACYJNA ŚCIANA OPOROWA

HALE ROLNICZE, KTÓRE SŁUŻĄ DO MAGAZYNOWANIA MATERIAŁÓW SYPKICH, TAKICH JAK ZBOŻE, WYMAGAJĄ ZASTOSOWANIA W ICH BUDOWIE ŚCIAN OPOROWYCH. NASZA FIRMA OPRACOWAŁA INNOWACYJNE ROZWIĄZANIE, WYKORZYSTUJĄC DO BUDOWY ŚCIAN OPOROWYCH STALOWE OCYNKOWANE KSZTAŁTOWNIKI ZIMNOGIĘTE. ZASTOSOWANIE TEGO TYPU ELEMENTÓW JEST SOLIDNE I WYTRZYMAŁE, A POWŁOKA CYNKOWA ZAPEWNIA TRWAŁĄ OCHRONĘ ANTYKOROZYJNĄ, ESTETYKĘ WYKONANIA ORAZ UŁATWIA UTRZYMANIE CZYSTOŚCI I HIGIENY W BUDYNKU. NASZE ROZWIĄZANIE ZOSTAŁO NAGRODZONE ZŁOTYM MEDALEM NA MIĘDZY-NARODOWYCH TARGACH ROLNICZYCH „FERMA”.

W ODRÓŻNIENIU OD TRADYCYJNYCH SPOSOBÓW MAGAZYNOWANIA ZBOŻA W SILOSACH, PROPONOWANE PRZEZ NAS HALE DLA ROLNICTWA SĄ W PEŁNI UNIWERSALNE. MOGĄ W KAŻDEJ CHWILI ZOSTAĆ WYKORZYSTANE DO INNYCH CELÓW W GOSPODARSTWIE ROLNYM, NA PRZYKŁAD, JAKO WIATY ROLNICZE I WIATY GARAŻOWE NA MASZYNY ROLNICZE. 

Hale inwentarskie - fermy drobiu

FIRMA DITTA-SERIA POSIADA WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE W BUDOWIE HAL INWENTARSKICH DO HODOWLI DROBIU. PRZY PLANOWANIU I PROJEKTOWANIU TEGO TYPU BUDYNKÓW NAJWAŻNIEJSZYMI CZYNNIKAMI, KTÓRE UWZGLĘDNIAMY JEST ODPOWIEDNIA IZOLACJA TERMICZNA BUDYNKU, WENTYLACJA ORAZ OPTYMALNE WARUNKI SANITARNE. W ODRÓŻNIENIU OD TRADYCYJNYCH BUDYNKÓW MUROWANYCH OFEROWANE PRZEZ NAS HALE SĄ PROSTSZE I SZYBSZE W BUDOWIE, CO PRZEKŁADA SIĘ NA SKRÓCENIE CZASU I ZMNIEJSZENIE KOSZTÓW CAŁEJ INWESTYCJI. DODATKOWO BUDYNKI INWENTARSKIE TEGO TYPU MOŻNA ŁATWO ROZBUDOWAĆ, JEŚLI POJAWI SIĘ TAKA POTRZEBA.

ZASTOSOWANE DO BUDOWY MATERIAŁY POZWALAJĄ W ŁATWY SPOSÓB UTRZYMAĆ CZYSTOŚĆ W BUDYNKU ORAZ ZAPEWNIAJĄ WŁAŚCIWĄ WENTYLACJĘ I IZOLACJĘ TERMICZNĄ HALI.

Hale inwentarskie - obory i chlewnie

JUŻ NA ETAPIE PROJEKTOWANIA HAL STALOWYCH MAJĄCYCH PEŁNIĆ FUNKCJĘ OBORY LUB CHLEWNI STARAMY SIĘ, ABY OBIEKTY ROLNICZE SPEŁNIAŁY WSZELKIE WYMOGI ORAZ NORMY STAWIANE PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ. ZAPEWNIAMY FACHOWE DORADZTWO PRZY DOBORZE ODPOWIEDNICH MATERIAŁÓW DO BUDOWY. KONSTRUKCJE STALOWE BUDYNKÓW DOSTOSOWUJEMY DO NOWOCZESNYCH SYSTEMÓW I ROZWIĄZAŃ TECHNOLOGICZNYCH POZWALAJĄCYCH USPRAWNIĆ FUNKCJONOWANIE GOSPODARSTWA ORAZ ZAPEWNIĆ OPTYMALNE WARUNKI DO HODOWLI ZWIERZĄT.

NASZE HALE MAGAZYNOWE DLA ROLNICTWA BUDUJEMY W OPARCIU O ODPOWIEDNIO PRZYGOTOWANE PROJEKTY, KTÓRE UWZGLĘDNIAJĄ INDYWIDUALNE POTRZEBY KLIENTÓW.