PL EN

Hale stalowe dla rolnictwa

Dowiedz się więcej

Hale dla rolnictwa

HALE NA PŁODY ROLNE

Wychodząc na przeciw potrzeb polskich gospodarstw rolnych, które stają się coraz bardziej nowoczesne inwestując między innymi w infrastrukturę obejmującą budowę nowych, funcjonalnych hal dla rolnictwa, Ditta-Seria prezentuje Państwu najwyższej jakości hale przeznaczone do magazynowania płodów rolnych.   

INNOWACYJNA ŚCIANA OPOROWA

Przy magazynowaniu materiałów sypkich, takich jak zboże, konieczne jest zastosowanie w hali ścian oporowych. Nasza firma opracowała innowacyjne rozwiązanie, wykorzystując do budowy ścian oporowych stalowe ocynkowane kształtowniki zimnogięte. Zastosowanie tego typu elementów jest solidne i wytrzymałe, a powłoka cynkowa zapewnia trwałą ochronę antykorozyjną, estetykę wykonania oraz ułatwia utrzymanie czystości i higieny w budynku. Nasze rozwiązanie zostało nagrodzone złotym medalem na między-narodowych targach rolniczych „FERMA”.

W odróżnieniu od tradycyjnych sposobów magazynowania zboża w silosach, proponowana przez nas hala jest w pełni uniwersalna. Może w każdej chwili zostać wykorzystana do innych celów, na przykład jako wiata garażowa na maszyny rolnicze. 

 

Hale inwentarskie - fermy drobiu

Firma DITTA-SERIA posiada wieloletnie doświadczenie w budowie hal inwentarskich do hodowli drobiu. Przy planowaniu i projektowaniu tego typu budynków najważniejszymi czynnikami, które uwzględniamy jest odpowiednia izolacja termiczna budynku, wentylacja oraz optymalne warunki sanitarne. W odróżnieniu od tradycyjnych budynków murowanych oferowane przez nas hale są prostsze i szybsze w budowie, co przekłada się na skrócenie czasu i zmniejszenie kosztów całej inwestycji. Dodatkową zaletą tego typu rozwiązania jest możliwość łatwej rozbudowy budynku.

Zastosowane do budowy materiały pozwalają w łatwy sposób utrzymać czystość w budynku oraz zapewniają właściwą wentylację i izolację termiczną hali.

Hale inwentarskie - obory i chlewnie

Już na etapie projektowania hali stalowej mającej pełnić funkcję obory lub chlewni staramy się, aby obiekt spełniał wszelkie wymogi oraz normy stawiane przez Unię Europejską. Zapewniamy fachowe doradztwo przy doborze odpowiednich materiałów do budowy oraz dostosowaniu konstrukcji budynku do nowoczesnych systemów i rozwiązań technologicznych pozwalających usprawnić funkcjonowanie gospodarstwa oraz zapewnić optymalne warunki do hodowli zwierząt.