PL EN

Hale logistyczne i magazynowe - producent

Dowiedz się więcej

Hale magazynowe i logistyczne

HALE MAGAZYNOWE I HALE LOGISTYCZNE ODGRYWAJĄ KLUCZOWĄ ROLĘ W PRAWIDŁOWYM FUNKCJONOWANIU OBIEKTÓW PRODUKCYJNYCH. ODPOWIEDNIO ZAPROJEKTOWANA POWIERZCHNIA MAGAZYNOWA TO INWESTYCJA NA DŁUGIE LATA, DLATEGO JEJ PROJEKT I BUDOWĘ NALEŻY POWIERZYĆ SPECJALISTOM.

PROJEKT I KOMPLEKSOWA BUDOWA HAL MAGAZYNOWYCH I LOGISTYCZNYCH

HALE STALOWE CIESZĄ SIĘ CORAZ WIĘKSZĄ POPULARNOŚCIĄ ZE WZGLĘDU NA SZYBSZE TEMPO BUDOWY I NIŻSZE KOSZTY, W PORÓWNNIU Z NAKŁADAMI, KTÓRYCH WYMAGAJĄ MUROWANE HALE MAGAZYNOWE I HALE LOGISTYCZNE.

CORAZ WIĘKSZE ZAPOTRZEBOWANIE INWESTORÓW NA POWIERZCHNIE SKŁADOWE DO PRZECHOWYWANIA I DYSTRYBUCJI WSZELKIEGO RODZAJU PRODUKTÓW I TOWARÓW SKUTKUJE TYM, ŻE CORAZ WIĘCEJ PROJEKTUJEMY I WZNOSIMY HAL MAGAZYNOWYCH I LOGISTYCZNYCH. PONIEWAŻ PRODUCENCI POSZCZEGÓLNYCH BRANŻY POTRZEBUJĄ ZOPTYMALIZOWANYCH I W PEŁNI UŻYTKOWYCH POWIERZCHNI MAGAZYNOWYCH, NASI SPECJALIŚCI PROPONUJĄ ZASTOSOWANIE NOWOCZESNYCH ROZWIĄZAŃ I DOPASOWUJĄ PROJEKTY, TAK, ABY MAKSYMALNIE USPRAWNIĆ PLANOWANE PROCESY LOGISTYCZNE.

HALE LOGISTYCZNE I MAGAZYNOWE - ANALIZA POTRZEB

JAKO JEDNYM Z PIERWSZYCH PODEJMOWANYCH PRZEZ DITTA-SERIA DZIAŁAŃ, KTÓRY POPRZEDZA STWORZENIE OFERTY JEST ANALIZA PRZEZNACZENIA HALI MAGAZYNOWEJ. W TRAKCIE PRZEPROWADZANEJ PRZEZ NAS ANALIZY BIERZEMY POD UWAGĘ, M.IN.:

  • ODPOWIEDNI DOBÓR WYSOKOŚCI I ROZPIĘTOŚCI HALI,
  • OPTYMALNE WYKORZYSTANIE POWIERZCHNI HALI,
  • DOBÓR SPOSOBU SKŁADOWANIA, MAGAZYNOWANIA TOWARU,
  • ZABEZPIECZENIA PRZECIWPOŻAROWE.

JAKO PRODUCENT HAL MAGAZYNOWYCH JESTEŚMY W STANIE DOSTARCZYĆ ROZWIĄZANIA, KTÓRE ZAPEWNIĄ EFEKTYWNE WYKORZYSTANIE PRZESTRZENI MAGAZYNOWEJ. PROJEKTUJEMY I BUDUJEMY HALE STALOWE, HALE WYSOKIEGO SKŁADOWANIA KTÓRE SĄ ODPOWIEDZIĄ NA ZAPOTRZEBOWANIE INWESTORA. PODEJMUJĄC SIĘ BUDOWY HALI UWZGLĘDNIAMY JEJ PRZEZNACZENIE, WIELKOŚĆ I STANDARD WYKOŃCZENIA.

JEŚLI INTERESUJE CIĘ HALA MAGAZYNOWA, KTÓREJ KONSTRUKCJA OPIERA SIĘ NOWOCZESNYCH ROZWIĄZANIACH TECHNOLOGICZNYCH, TO SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI