PL EN

Budowa hal produkcyjnych i przemysłowych - generalny wykonawca

Dowiedz się więcej

Hale produkcyjne i przemysłowe

Ditta-Seria projektując hale produkcyjne lub przemysłowe kładzie szczególny nacisk na połączenie nowoczesnych rozwiązań projektowych i funkcjonalnych oraz trwałości użytych materiałów. Mając na uwadze, że budowa tego typu obiektów wymaga niekonwencjonalnego podejścia do zastrzeżeń Inwestorów, sprawiamy, iż nasze hale stają się najlepszą obudową dla wszelkich procesów technologicznych i produkcyjnych, które przebiegają wewnątrz.

Projektowanie hal produkcyjnych

Zanim przystąpimy do wykonania projektu hali produkcyjnej, poznajemy wstępne założenia i koncepcje Inwestora oraz przeprowadzamy analizę całego procesu produkcji, który będzie zachodził wewnątrz, tak, aby nasz zespół mógł zaproponować konkretne rozwiązania idealnie dopasowane do jego charakteru i profilu.

Nasze doświadczenie i wieloletnia praktyka, uwzględniając sugestie Inwestora, pozwalają na optymalizacje projektów w taki sposób, aby przewidzieć wszelkie możliwe kierunki rozwoju danej inwestycji i przygotować obiekt do ewentualnych zmian (np. rozbudowa hali w przyszłości).

Budowa hal produkcyjnych i przemysłowych

Hale produkcyjne –  „od projektu - pod klucz”

Przy wznoszeniu hal produkcyjnych, nasza firma dba o to, aby inwestycja tworzyła spójną całość. Staramy się budować obiekty nie tylko funkcjonalne, ale również takie, które swym wyglądem będą cieszyć także oko. Stosujemy ekonomiczne rozwiązania dostosowania pomieszczeń socjalno-biurowych do układu hali zachowując przy tym jej użyteczność.