PL EN

Kompleksowa realizacja inwestycji

Dowiedz się więcej

Kompleksowa realizacja inwestycji

Kierując się zasadą „od projektu – pod klucz”, nasza firma realizuje proces generalnego wykonawstwa hal stalowych i obiektów przemysłowych. Opierając się o nowoczesne technologie, doświadczenie oraz innowacyjność, zamieniamy koncepcje w funkcjonalne projekty. Gwarantujemy pełne zadowolenie najbardziej wymagającego Inwestora.

Własny zespół specjalistów

Wszystkie prace koncepcyjno-projektowe realizujemy w naszym własnym biurze projektowo-konstrukcyjnym Ditta-Seria. Kompetentna i profesjonalna kadra kierownicza i inżynierska oraz doświadczona ekipa monterów konstrukcji, dba o to, aby każdy, nawet najtrudniejszy projekt, był zrealizowany zgodnie z zasadami sztuki budowlanej w możliwie najszybszym czasie.

Kompletny nadzór procesu

Przejmując od Inwestora wszystkie obowiązki, zarówno formalne jak i wykonawcze, osobiście monitorujemy proces budowlany, realizujemy projekty kompleksowo.

Dostosowanie oferty

Na tym etapie, mając na uwadze wszelkie sugestie i oczekiwania Inwestora w ramach założonego budżetu, poprawiamy i/lub uzupełniamy ofertę o autorskie propozycje i optymalne rozwiązania.