PL EN

DSMC

Kategorie

Wybierz kategorię ...

Wagi samochodowe DSMC

Przedsiębiorstwo Ditta-Seria działa na rynku od 1992 roku. Nasze doświadczenia pozwalają świadczyć solidną i profesjonalną obsługę, co procentuje zadowoleniem klientów. Potrafimy łączyć nowoczesne rozwiązania ze zdobytą przez lata wiedzą i praktyką, dlatego wprowadziliśmy na rynek kolejny typ wag - stalowe wagi samochodowe DSMC.

Oferowane przez nas wagi charakteryzują się dużą wytrzymałością i trwałością. Zbudowane są według najnowszych technologii i oparte na własnych systemach technicznych. Przeznaczone są do ważenia samochodów i innych pojazdów kołowych. Zaprojektowane do użytkowania w ciężkich warunkach przemysłowych.

Wersja wyniesiona wagi DSMC

Eliminuje konieczność wylewania betonowych fundamentów na posadowienie wagi. W wersji wyniesionej istnieje możliwość posadowienia wagi na gotowych prefabrykatach żelbetonowych dostarczanych na miejsce montażu wraz z wagą. Taki rodzaj montażu powoduje, że waga nie jest trwale związana z gruntem oraz w razie potrzeby łatwa do przeniesienia, przy niewielkim nakładzie finansowym.

  • wagi z prefabrykowanym fundamentem żelbetonowym, mogą być instalowane praktycznie o każdej porze roku, na uprzednio do tego celu przygotowanym podłożu

 

WERSJA ZAGŁĘBIONA WAGI DSMC

Istnieje możliwość wykonania wagi w wersji zagłębionej co eliminuje  z konstrukcji wagi najazdy.  Płaszczyzna pomostu wagi zrównana jest z powierzchnią drogi dojazdowej, skraca się zatem całkowita długość konstrukcji wagi, co jest niezwykle istotne w przypadku małej przestrzeni manewrowej lub gęstej zabudowy.

pomost

Najważniejszym elementem wagi samochodowej jest stalowy pomost, wykonany  przy użyciu najnowszych technologii. Konstrukcje wag DSMC opracowane zostały w naszym biurze projektowym przy wykorzystaniu nowoczesnego oprogramowania do projektowania i obliczeń wytrzymałości konstrukcji stalowych.

legalizacja

Produkowane przez nas wagi, spełniają wymagania Głównego Urzędu Miar oraz OIML i służą do rozliczeń handlowych  w III klasie dokładności.  Po instalacji, waga jest legalizowana i cechowana przez właściwy dla danego regionu Urząd Miar.

Posiadamy uprawnienia do przeprowadzania procedury zgodności WE, co umożliwia nam  legalizowanie wag zgodnie z przepisami istniejącymi na runku Unii Europejskiej.

Zobacz jak przebbiega montaż wagi