PL EN

Hale do magazynowania zboża

Kategorie

Wybierz kategorię ...

Hale do magazynowania zboża

Wychodząc na przeciw potrzeb polskich gospodarstw rolnych, które stają się coraz bardziej nowoczesne inwestując między innymi w infrastrukturę obejmującą budowę nowych, funcjonalnych hal dla rolnictwa, Ditta-Seria prezentuje Państwu najwyższej jakości hale przeznaczone do magazynowania płodów rolnych.

Prace projektowe

Realizację każdego obiektu zaczynamy od prac projektowych. Na tym etapie doświadczone grono wyspecjalizowanych architektów i konstruktorów naszego biura projektowego przy pomocy wysokiej klasy oprogramowania wykona kompletny projekt architektoniczno-budowlany na potrzeby danej inwestycji.

Innowacyjna ściana oporowa

Przy magazynowaniu materiałów sypkich, takich jak zboże, konieczne jest zastosowanie w hali ścian oporowych. Nasza firma opracowała innowacyjne rozwiązanie, wykorzystując do budowy ścian oporowych stalowe ocynkowane kształtowniki zimnogięte. Zastosowanie tego typu elementów jest solidne i wytrzymałe, a powłoka cynkowa zapewnia trwałą ochronę antykorozyjną, estetykę wykonania oraz ułatwia utrzymanie czystości i higieny w budynku. Nasze rozwiązanie zostało nagrodzone złotym medalem na międzynarodowych targach rolniczych „FERMA”.

Funkcjonalność

W odróżnieniu od tradycyjnych sposobów magazynowania zboża w silosach, proponowana przez nas hala jest w pełni uniwersalna. Może w każdej chwili zostać wykorzystana do innych celów, na przykład jako wiata garażowa na maszyny rolnicze.

Dostępne wyposażenie

Istnieje możliwość dostosowania konstrukcji budynku do montażu przenośników, redlerów, przeznaczonych do poziomego transportu zboża. W naszej ofecie znajdą Państwo szeroką gamę pokryć dachowych i płyt elewacyjnych renomowanych marek. Zapewniamy także wybór wielu nowoczesnych akcesorii do wykończeń hal takich jak:

- okna

- drzwi

- bramy

- naświetla dachowe

- obróbki blacharskie

- systemy orynnowania

- elementy wentylacji