PL EN

Konstrukcje stalowe

Typy konstrukcji stalowych

Typy konstrukcji stalowych

Nasza firma oferuje Państwu budowę takich obiektów jak konstrukcje stalowe, w postaci hal produkcyjnych, magazynowych, namiotowych oraz obiektów handlowych i rolniczych, a także przechowani i sortowni.          

Typowe hale modułowe

Typowe hale modułowe

Oferujemy Państwu kompleksowo przygotowane i cechujące się jakością wykonania hale stalowe w postaci konstrukcji modułowych o dowolnych wymiarach. Nasze usługi obejmują ich projektowanie, produkcję jak i montaż.

Etapy realizacji inwestycji

Za sprawą wieloletniego doświadczenia jesteśmy w stanie zaoferować Państwu konstrukcje stalowe hal, które budujemy w oparciu o system generalnego wykonawstwa oraz profesjonalne etapy realizacji projektu.

Konstrukcje stalowe

Ponad 20 lat doświadczenia determinuje projektowanie oraz wykonawstwo konstrukcji stalowych na najwyższym poziomie, ściśle według obowiązujących europejskich standardów. Firma Ditta-Seria spełnia wysokie wymagania inwestorów, ciesząc się ogromnym zaufaniem wśród swoich klientów.

Realizacje

Zapraszamy Państwa do obejrzenia realizacji przygotowanych przez naszą firmę. Konstrukcje stalowe, które mieliśmy okazję do tej pory zaprojektować i wybudować to obiekty o zróżnicowanym metrażu oraz przeznaczeniu.

Projektowanie

Posiadamy nowoczesną pracownię projektową, w której tworzymy kompleksowe koncepcje wizualne, przedstawiające konstrukcje stalowe wykonane od podstaw jak i tworzone na podstawie dokumentacji częściowej.

Akcesoria

Naszym Klientom oferujemy nie tylko produkowane przez naszą firmę konstrukcje stalowe hal, ale również dedykowane im akcesoria uzupełniające, w postaci odbojów malowanych i nierdzewnych lub naświetli dachowych.

Usługi dodatkowe

Poza projektowaniem i tworzeniem takich konstrukcji jak hale stalowe, naszym Klientom oferujemy także usługi dodatkowe, obejmujące wycinanie laserowe, obróbkę cieplną i skrawaniem oraz spawanie bądź malowanie.

Zamów wycenę

Oferujemy Państwu możliwość zamówienia wyceny projektowanych przez nas konstrukcji, takich jak hale stalowe. Wystarczy podać specyfikację obiektu taką jak jego wymiary, rodzaj dachu oraz miejsce budowy.

Nasza wytwórnia

Posiadamy nowoczesną wytwórnię produkcyjną, wyposażoną w profesjonalny park maszynowy, dzięki której jesteśmy w stanie w sposób kompleksowy przygotować dla naszych Klientów konstrukcje stalowe o konkretnej specyfikacji.

Referencje

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z referencjami naszych Klientów, dla których tworzyliśmy między innymi konstrukcje stalowe hal, a także przemysłowe zbiorniki z blachy oraz wytrzymałe wagi samochodowe