PL EN
Dowiedz się więcej

Bijakowe kosiarko rozdrabniacze

Rozdrabniacz bijakowy (określany również jako kosiarka bijakowa), to maszyna o stosunkowo prostej konstrukcji, niewielkiej wadze, która znajduje swoje zastosowanie przy niektórych pracach w sadzie. Jej główne funkcje to rozdrabnianie obciętych gałęzi w sadach, na polach, niszczenie resztek warzyw i chwastów. Kosiarka bijakowa sprawdzi się również podczas koszenia murawy, także w węzłach krzewienia traw. Używanie maszyny, takiej jak kosiarka sadownicza bijakowa pozwala ograniczyć zabiegi koszenia niemal o połowę. 

Bijakowa kosiarko-rozdrabniarka DSB

Bijakowa kosiarko-rozdrabniarka DSB

Rozdrabniaczo-kosiarki sadownicze sprawdzają się w sadach, na polach przy rozdrabnianiu gałęzi, niszczeniu resztek roślin i chwastów, a także przy koszeniu trawy. Doskonale będą się również nadawać do odświeżania nieużytków (zarośnięte łąki, dzikie pola). Maszyna pozwoli pozbyć się wysokiej trawy, starych gałęzi, dzięki czemu zapuszczony teren znów będzie można zagospodarować.

Bijakowa kosiarko-rozdrabniarka DSB/P

Bijakowa kosiarko-rozdrabniarka DSB/P

Kosiarka bijakowa sadownicza i rozdrabiarka w jednym DSB/P to maszyna, której charakterystyka powiela się z charakterystyką wersji DSB. Urządzenia różnicuje jedynie sposób podłączenia do ciągnika. Model DSB jest podłączany z tyłu ciągnika, natomiast model DSB/P ma możliwość podłączenia także z przodu ciągnika.