PL EN
Dowiedz się więcej

Platforma sadownicza DS-PS I

MASZYNY ROLNICZE TAKIE, JAK PLATFORMY SADOWNICZE, PRZYSTOSOWANE DO PRACY W TRUDNYCH WARUNKACH, ZNACZĄCO USPRAWNIAJĄ PRACĘ W GOSPODARSTWIE. UŁATWIAJĄ WYKONYWANIE PRAC WYSOKOŚCIOWYCH W SADZIE, KTÓRE ZWIĄZANE SĄ ZE ZBIOREM OWOCÓW, CIĘCIEM GAŁĘZI CZY PRZERZEDZANIEM ZAWIĄZKÓW OWOCOWYCH. UMOŻLIWIA TO PODEST, KTÓRY MOŻE BYĆ WZNOSZONY NA ODPOWIEDNIĄ WYSOKOŚĆ.

Nowa platforma do sadu DS-PS I

JAKO DOŚWIADCZONY PRODUCENT MASZYN SADOWNICZYCH, PROPONUJEMY PAŃSTWU NOWĄ, ULEPSZONĄ WERSJĘ NIEZAWODNEJ PLATFORMY SADOWNICZEJ, SPRAWDZONEJ PRZEZ SZEROKIE GRONO KLIENTÓW W SADACH W CAŁEJ POLSCE. W TYM MODELU POZOSTALIŚMY PRZY INNOWACYJNYM ROZWIĄZANIU TECHNICZNYM ROZKŁADANIA BOKÓW PLATFORMY, DZIĘKI KTÓREMU PRZY JEDNOCZESNYM WYSUWANIU DOLNYCH PODESTÓW, RÓWNOCZEŚNIE ROZKŁADAJĄ SIĘ GÓRNE BARIERKI. MASZYNA TA SŁUŻY DO WYKONYWANIA WSZELKICH PRAC WYSOKOŚCIOWYCH W SADZIE,  TJ. ZBIORU OWOCÓW, PRZYCINANIA GAŁĘZI ITP.

OFEROWANA PLATFORMA SADOWNICZA PRODUKOWANA JEST PRZEZ NAS W WERSJI DS-PS I WYPOSAŻONĄ W 2 KOŁA

DO PODNOSZENIA PLATFORMY WYKORZYSTYWANA JEST POMPA HYDRAULICZNA CIĄGNIKA, KTÓRA WSPÓŁPRACUJE Z DWOMA SIŁOWNIKAMI TELESKOPOWYMI PLATFORMY.

ŁATWY SPOSÓB REGULACJI BOKÓW PLATFORMY UMOŻLIWIA SPRAWNY ZAŁADUNEK I ROZŁADUNEK SKRZYNIOPALET, JEDNOCZEŚNIE ZAPEWNIAJĄC BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT PRACY OSOBOM PRACUJĄCYM NA PLATFORMIE. PLATFORMA SADOWNICZA POSIADA PROFESJONALNĄ KONSTRUKCJĘ, KTÓRA UMOŻLIWIA PŁYNNĄ REGULACJĘ WYSOKOŚCI PODESTU, DZIĘKI CZEMU MOŻE ONA PRACOWAĆ W SADACH O RÓŻNYCH WYSOKOŚCIACH DRZEW.

Platforma sadownicza samojezdna - parametry

NASZA PLATFORMA SADOWNICZA ZOSTAŁA SKONSTRUOWANA Z MYŚLĄ O ZWIĘKSZENIU KOMFORTU PRACY W SADZIE, A DZIĘKI TEMU RÓWNIEŻ ZWIĘKSZENIU WYDAJNOŚCI PRACY.

PARAMETRY I USPRAWNIENIA W NOWEJ WERSJI PLATFORMY SADOWNICZEJ:

  • 2 SIŁOWNIKI HYDRAULICZNE POPRAWIAJĄCE PRACĘ I BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWANIA W RAZIE AWARII,
  • OBNIŻONE PODWOZIE PLATFORMY SPRAWIA, ŻE ŚRODEK CIĘŻKOŚCI PRZENIESIONY JEST NIŻEJ, CO Z KOLEI POPRAWIA JEJ STABILNOŚĆ,
  • NOWE SZERSZE KOŁA O SZEROKOŚCI 404MM ZAPEWNIAJĄ MOŻLIWOŚĆ JAZDY PLATFORMĄ W GRZĄSKIM TERENIE ORAZ POPRAWIAJĄ JEJ STABILNOŚĆ,
  • ZMODERNIZOWANY ZACZEP JEST BARDZIEJ PRAKTYCZNY, PONIEWAŻ POZWALA NA PODPINANIE PLATFORMY BEZPOŚREDNIO DO CIĘGIEN CIĄGNIKA,
  • ULEPSZONY SYSTEM PODNOSZENIA PLATFORMY ZWIĘKSZYŁ MAKSYMALNĄ WYSOKOŚĆ PODNOSZENIA PODESTU,
  • DODANO OŚWIETLENIE PLATFORMY DZIĘKI CZEMU MOŻNA JĄ BEZPIECZNIE TRANSPORTOWAĆ NAWET PO ZMROKU,
  • DODANO NOWĄ STOPĘ PODPOROWĄ.