PL EN
Dowiedz się więcej

Wynajem dźwigów - żurawi samojezdnych

Dźwigi samojezdne i żurawie samojezdne to maszyny, które znacznie ułatwiają prace budowlane, montażowe i przeładunkowe. Umożliwiają transportowanie bardzo ciężkich ładunków w krótkim czasie. Ich niewątpliwą zaletą jest również mobilność, dzięki której potrafią poruszać się nawet po trudnym terenie. 

Zakup dźwigu to niezwykle kosztowna inwestycja, której dodatkowym nakładem jest zatrudnienie odpowiedniej, wyszkolonej osoby do jego obsługi. Dlatego jeśli planujesz okazjonalne prace, to najlepszym rozwiązaniem jest wynajem żurawi samojezdnych lub dźwigów. Zaplanowane zadania wykonasz bezpiecznie, szybko i sprawnie bez ponoszenia zbędnych kosztów. Usługi dźwigowe obejmują również niezbędne wsparcie techniczne i obsługę operatorską wykwalifikowanych fachowców.

Nasza firma oferuje wynajem dźwigów oraz wynajem żurawi samojezdnych marki Liebherr oraz Demag. Maszyny, którymi dysponujemy są nowoczesne i bezpieczne, poddawane cyklicznym przeglądom technicznym. W zależności od rodzaju prac (budowa, montaż, transport), pomożemy w doborze odpowiedniego sprzętu i podpowiemy najlepsze rozwiązania. Umożliwiamy wynajem żurawi samojezdnych z wysięgnikami od 48 do 122 metrów oraz udźwigiem od 35 do 140 ton.

Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi dźwigowe, w których skład wchodzi wynajem dźwigu, jak również profesjonalne wsparcie techniczne doświadczonych operatorów. Jeśli zatem planujesz skorzystać z usług dźwigowych, to zapraszamy do kontaktu.