PL EN

Relokacja maszyn zbiorników konstrukcji

Relokacja maszyn, zbiorników i konstrukcji stalowych

Relokacja

Świadczymy również profesjonalne usługi w zakresie relokacji, montażu i demontażu maszyn, zbiorników, konstrukcji stalowych a także całych obiektów.

Dzięki rozbudowanemu i stale rozwijanemu zapleczu sprzętowemu oraz doświadczonemu gronu operatorów jesteśmy w stanie sprostać wielu trudnym zadaniom stawianym przez naszych klientów.

 

 

Zaplecze sprzętowe

Suwnica bramowa 1100 ton

Suwnica bramowa SBL 1100 to czteropunktowy, hydrauliczny system podnoszenia. Urządzenie to pozwala podnosić ładunki o masie całkowitej nie przekraczającej 1100 ton oraz przemieszczać je w każdej płaczyźnie dzięki napędowi gąsienicowemu oraz wózkom jezdnym. Po złożeniu cała maszyna waży tylko 55 ton, co pozwala przewieźć ją zaledwie trzema transportami. W przypadku żurawi o podobnym udźwigu byłoby to nie wykonalne, wpływa to na znaczne ograniczenie kosztów całej operacji. Całość sterowana jest za pomocą bezprzewodowego pilota, umożliwia  to operatorowi obserwowanie łanunku z różnych perspektyw. Zarówno pod względem bezpiecznego, jak i dokładnego umiejscowienia elemenu suwnica ta jest bezkonkurencyjna. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Żurawie samojezdne DEMAG

Największą zaletą tych maszyn jest konstrukcja wysięgnika. Dzięki zastosowaniu kratownicy znacząco obniżono wagę całego elementu. Pozwoliło to  na przemieszczanie tych samych ładunków na znacznie większe odległości niż w przypadku bardziej nowoczesnych, cięższych wysięgników teleskopowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Żurawie samojezdne teleskopowe LIEBHERR

potrafią przemieszczać się z prędkością 80km/h. Ich wysuwany wysięgnik oraz zautomatyzowane przystosowanie do pracy przekłada się na znaczne skrócenie czasu większości operacji.

 

 

 

 

 

Ładowarki teleskopowe Dieci

Posiadamy ładowarki zarówno nowe,  jak i używane o szerokim zakresie specyfikacji. Jako jedyni w kraju jeteśmy posiadaczem najmocniejszego Herculesa, którego udźwig pozwala przemieszczać ładunki o wadze do 21 ton. Dodatkowo jesteśmy głównym dystrybutorem tej marki w Polsce. Nasz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, magazyn części oraz wieloletnie doświadczenie gwarantują sprawną pracę naszych maszyn.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podesty robocze

W naszym asortymencie znajdziemy również podesty  teleskopowe, teleskopowe łamane oraz nożycowe, które pozwalają na wykonywanie prac na wysokościach do 40 metrów.