PL EN

Komponenty i akcesoria do suwnic

Dowiedz się więcej

Komponenty i akcesoria

Czołownice

Czołownice wyposażone są w silnik elektryczny oraz wózki jezdne co zapewnia możliwość poruszania się suwnicy po belkach podsuwnicowych. Dodatkowo posiadają również odboje zabezpieczające przed uszkodzeniem suwnicy i jej komponentów gdy znajdzie się ona na końcu torowiska.

Dostępne są w dwóch wersjach górnej i dolnej. Przeznaczone są do dźwignic jedno i dwudźwigarowych.

Piloty sterujące

Zapewniamy szeroką gamę urządzeń sterujących naszymi suwnicami. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi wytrzymałe bezprzewodowe piloty sterujące jak i specjalistyczne rozwiązania dostosowane do Państwa potrzeb. 

Haki

Haki wykonywane są z kutej stali o wysokiej wytrzymałości. Posiadają zatrzask sprężynowy oraz solidne osłony zabezpieczające krążki oraz linę przed przypadkowym uszkodzeniem.

Wyposażenie elektryczne

Stosujemy solidne stalowe obudowy, malowane farbami epoksydowymi oraz elektryczne komponenty renomowanych i sprawdzonych marek zapewniające wysoką ochronę oraz bezawaryjną pracę.

Nasze suwnice wyposażone są w falowniki zapewniające płynne i precyzyjne przemieszczanie ładunku we wszystkie strony.

wózki kablowe

Wózki kablowe to tradycyjne rozwiązanie w zakresie dostarczania zasilania do wciągarek lub wciągników poruszających się dźwignicach suwnic. Prostota i solidność tego urządzenia gwarantuje jego niezawodność w różnych warunkach środowiskowych.