PL EN

Wciągniki linowe elektryczne, wciągnik łańcuchowy

Dowiedz się więcej

Wciągarki i wciągniki SWF

wciągnik łańcuchowy - wciągnik linowy

Nova Silverline - wciągniki linowe elektryczne

NOVA SILVERLINE to flagowa seria elektrycznych wciągników linowych renomowanej marki SWF. Zaprojektowany do obciążeń do 80 ton, oferuje optymalne wykorzystanie przestrzeni i wydajność w korzystnej cenie. Jego budowa jest niezwykle elastyczna co sprawia, że jest łatwy w dostosowaniu do indywidualnych potrzeb klientów. Możliwe jest wyposażenie go w elektroniczne urządzenia monitorujące i sterujące, które z łatwością można indywidualnie skonfigurować.

Nova Blackline

Elektryczne wciągniki linowe z serii NOVA BLACKLINE, pozwalają zbudować mocne, a jednocześnie ekonomiczne suwnice w zakresie podnoszenia ładunków od 2 do 20 ton. Dzięki wciągnikom tej serii możemy zaproponować Państwu wysoką jakość w bardzo atrakcyjnej cenie.

W porównaniu do elektrycznych wciągników linowych serii NOVA SILVERLINE, NOVA BLACKLINE jest wersją podstawową wciągników produkowanych przez firmę SWF.

Alto chain - wciągnik łańcuchowy

Seria ATHLO, to najnowsza generacja elektrycznych wciągników łańcuchowych produkcji SWF,  zaprojektowana do obciążeń do 5 ton. Wraz z premierą tej serii możemy zaoferować ten model z maksymalnym obciążeniem do 1.000 kg. Kolejne opcje będą dostępne w nadchodzących miesiącach.

Wciągnik łańcuchowy ATHLO łączy wysokie bezpieczeństwo i wydajność z łatwą konserwacją i długą żywotnością. Lata doświadczeń pozwoliły stworzyć zupełnie nowy projekt wciągnika w którym wykorzystano najnowsze technologie, a także połączono je z nowoczesnym wzornictwem. Zastosowano w nim również wysokiej klasy wytrzymałe elementy mechaniczne. Wciągnik ATHLO jest łatwy w użyciu i zapewnia najwyższą wydajność w różnych warunkach.