PL EN

suwnice

Dowiedz się więcej

Wciągarki i wciągniki SWF

Nova Silverline

NOVA SILVERLINE to flagowa seria elektrycznych wciągników linowych renomowanej marki SWF. Zaprojektowany do obciążeń do 80 ton, oferuje optymalne wykorzystanie przestrzeni i wydajność w korzystnej cenie. Jego budowa jest niezwykle elastyczna co sprawia, że jest łatwy w dostosowaniu do indywidualnych potrzeb klientów. Możliwe jest wyposażenie go w elektroniczne urządzenia monitorujące i sterujące, które z łatwością można indywidualnie skonfigurować.

Nova Blackline

Elektryczne wciągniki linowe z serii NOVA BLACKLINE, pozwalają zbudować mocne, a jednocześnie ekonomiczne suwnice w zakresie podnoszenia ładunków od 2 do 20 ton. Dzięki wciągnikom tej serii możemy zaproponować Państwu wysoką jakość w bardzo atrakcyjnej cenie.

W porównaniu do elektrycznych wciągników linowych serii NOVA SILVERLINE, NOVA BLACKLINE jest wersją podstawową wciągników produkowanych przez firmę SWF.

Alto chain

Seria ATHLO, to najnowsza generacja elektrycznych wciągników łańcuchowych produkcji SWF,  zaprojektowana do obciążeń do 5 ton. Wraz z premierą tej serii możemy zaoferować ten model z maksymalnym obciążeniem do 1.000 kg. Kolejne opcje będą dostępne w nadchodzących miesiącach.

Wciągnik łańcuchowy ATHLO łączy wysokie bezpieczeństwo i wydajność z łatwą konserwacją i długą żywotnością. Lata doświadczeń pozwoliły stworzyć zupełnie nowy projekt wciągnika w którym wykorzystano najnowsze technologie, a także połączono je z nowoczesnym wzornictwem. Zastosowano w nim również wysokiej klasy wytrzymałe elementy mechaniczne. Wciągnik ATHLO jest łatwy w użyciu i zapewnia najwyższą wydajność w różnych warunkach.