PL EN

wagi samochodowe

Dowiedz się więcej

Akcesoria wagowe

Wyświetlacz zewnętrzny

Wyświetlacz tekstowy z wbudowanymi efektami służy do wyświetlania tekstu. Oparty jest o technologię LED (diody świecące super-jasne, o szerokim kącie świecenia). Diody te zapewniają widoczność na zewnątrz budynku nawet w dni słoneczne. Do wprowadzania tekstu do wyświetlacza wystarczy standardowa klawiatura komputerowa USB przewodowa lub bezprzewodowa. W przepadku klawiatury bezprzewodowej zasięg urządzenia wynosi do 10m. Urządzenie posiada wewnętrzną pamięć trwałą - klawiatura potrzebna jest tylko do wprowadzania tekstu, w pozostałym czasie wyświetlacz pracuje samodzielnie. Pamięć nie kasuje się nawet po odłączeniu zasilania.

Kamery przemysłowe

Do oferowanych przez nas programów można podłączyć profesjonalne kamery przemysłowe, które mogą rejestrować tablice ważonego pojazdu, poprawność ustawienia pojazdu na wadze lub wykonywać zdjęcia ładunku na naczepie samochodu ciężarowego. Kamery są przystosowane do pracy w ciężkich warunkach przemysłowych oraz odporne na warunki atmosferyczne. 

Szlabany

Alternatywą dla sygnalizacji świetlnej są szlabany zintegrowane z komputerem. Sprawdzona konstrukcja gwarantuje pracę nawet w bardzo ciężkich warunkach. Szlabany dostarczane są w standardzie z obudowami stalowymi malowanymi proszkowo. Przy szczególnie trudnych instalacjach może zostać wyposażony w obudowę ze stali nierdzewnej.

Sygnalizacja świetlna

Jednym ze sposobów regulowania ruchu na wadze samochodowej jest zainstalowanie sygnalizacji świetlnej, która w połączeniu ze sterownikiem oraz po podłączeniu do programu komputerowego stanowi gwarancję bezkolizyjnych przejazdów.

Drukarki kwitów wagowych

Najpopularniejsza w Polsce termiczna drukarka głowicowa.

Cicha, lekka, bardzo wytrzymała, zajmująca mało miejsca drukarka do pracy w dowolnym położeniu,wolnostojąca lub zawieszona. Wyjątkowo prosta w obsłudze, z wystarczająco szybkim wydrukiem. Drukarka niezbędna wszędzie tam, gdzie konieczne jest drukowanie raportów, wykresów, i innych danych z urządzeń i rejestratorów.