PL EN

Wagi samochodowe

DSB

Proponujemy Państwu żelbetowe wagi samochodowe typu DSB, wykonane w najnowszej  technologii strunobetonu, cechujące się wysoką jakością wykonania oraz doskonałą wytrzymałością. Produkt dostępny jest w formie dwóch modeli - wersji wyniesionej oraz zagłębionej.

DSMC

Przedstawiamy Państwu wytrzymałe oraz zapewniające dokładność pomiaru stalowe wagi samochodowe typu DSMC, które zostały wykonane w taki sposób, aby jak najlepiej sprawdzały się w warunkach przemysłowych.

DS 2,5 x 7

Produkowana przez naszą firmę waga samochodowa DS 2,5x7 przeznaczona jest do ważenia pojazdów i ładunków o masie do 20 ton. Posiada solidny stalowy pomost o szerokości 2,5m i długości 7m. Może posiadać najazdy stalowe lub z żelbetonowych prefabrykatów.

Wagi samochodowe

Nasze urządzenia cechują się najlepszym stosunkiem ceny do jakości, a zaufanie jakim obdarzyło nas grono klientów są tego jak najlepszym wyznacznikiem. Mamy nadzieję, że Państwo też nam zaufacie i dołączycie do szerokiego grona zadowolonych klientów.

Wagi paletowe

Oferujemy platformowe wagi samochodowe typu DSPL wyposażone w sztywną stalową konstrukcję oraz pomalowane farbą antykorozyjną, dzięki czemu cechują się bardzo dużą trwałością. Ich zaletą jest także dokładność ważenia.

Zobacz jak przebiega montaż wagi

Wyposażenie wag

Poza produkowaniem takich rozwiązań jak wagi samochodowe, naszym Klientom proponujemy także dedykowane im wyposażenie w postaci między innymi mierników, szlabanów, wyświetlaczy wielkogabarytowych czy też oprogramowania.

Wywrotnice wagowe

Naszym Klientom jesteśmy w stanie dostarczyć nowoczesne wywrotnice wagowe, wpływające na zwiększenie wydajności rozładunku. Nasze wyroby nadają się do rozładunku pojazdów o ciężarze wynoszącym nawet 60 ton.

Wynajem wag

Jesteśmy firmą stawiającą na rozwiązania jak najbardziej dopasowane do potrzeb naszych Klientów, dlatego oferujemy Państwu usługę jaką jest wynajem wagi samochodowej, wraz z jej transportem oraz montażem.

Wzorce masy

Klientom proponujemy możliwość wypożyczenia wzorców masy, służących do legalizacji rozwiązań jakimi są wagi samochodowe. Oferujemy także usługę legalizacji przeprowadzoną przez naszą firmę. Działamy na terenie całego kraju.

Usługi

Serwis, Legalizacja, Przeprowadzki, remonty

Legalizacja wag

Ditta-Seria w swojej bogatej ofercie usług proponuje również Państwu   profesjonalne przeprowadzenie kalibracji i legalizacji wag nieautomatycznych.

Certyfikaty i wyróżnienia

Certyfikaty i wyróżnienia