PL EN

Profile i kształtowniki zimnogięte - producent profili zimnogiętych Ditta Seria

Dowiedz się więcej

Profile i kształtowniki zimnogięte

PROFILE ZIMNOGIĘTE (KSZTAŁTOWNIKI) TO ELEMENTY POMOCNE PRZY WZNOSZENIU KONSTRUKCJI STALOWYCH. MOGĄ BYĆ STOSOWANE JAKO RYGLE ŚCIENNE CZY PŁATWIE DACHOWE. PONADTO ZNAJDUJĄ ZASTOSOWANIE PRZY STAWIANIU ŚCIAN DZIAŁOWYCH I OSŁONOWYCH. ZALETĄ PROFILI ZIMNOGIĘTYCH JEST WYSOKA WYTRZYMAŁOŚĆ ORAZ STOSUNKOWO NIEWIELKI CIĘŻAR, A ICH MONTAŻ JEST ŁATWY I SZYBKI.

PROFILE ZIMNOGIĘTE

PROFILE STALOWE ZIMNOGIĘTE (INACZEJ NIŻ PROFILE ZIMNOWALCOWANE) WYKONYWANE SĄ NA PRZEZNACZONEJ DO TEGO CELU SPECJALISTYCZNEJ PRASIE HYDRAULICZNWJ , ZAZWYCZAJ ZE STALOWEJ TAŚMY O RÓŻNEJ GRUBOŚCI I SZEROKOŚCI. CHARAKTERYZUJĄ SIĘ DUŻĄ SZTYWNOŚCIĄ PRZY STOSUNKOWO NISKIEJ WADZE. PROFILE ZIMNOGIĘTE, W TYM POPULARNE CEOWNIKI I ZETOWNIKI ZIMNOGIĘTE SĄ NAJCZĘŚCIEJ WYKORZYSTYWANE W BUDOWNICTWIE JAKO ELEMENTY KONSTRUKCYJNE ŚCIAN, DACHÓW ORAZ STROPÓW. WYRÓŻNIA SIĘ M.IN. PROFILE ZIMNOGIĘTE WYKONANE ZE STALI CZARNEJ I PROFILE ZIMNOGIĘTE OCYNKOWANE (ODPORNE NA KOROZJĘ ORAZ DZIAŁANIE TRUDNYCH WARUNKÓW ATMOSFERYCZNYCH).

KSZTAŁTOWNIKI ZIMNOGIĘTE

KSZTAŁTOWNIKI ZIMNOGIĘTE SŁUŻĄ DO TWORZENIA ORAZ STABILIZACJI KONSTRUKCJI STALOWYCH. MOGĄ BYĆ PRODUKOWANE W RÓŻNYCH KSZTAŁTACH: ZAOKRĄGLONE, TRÓJKĄTNE, PROSTOKĄTNE LUB W KSZTAŁCIE LITERY U. ROZMIAR KSZTAŁTOWNIKÓW ZIMNOGIĘTYCH UZALEŻNIONY JEST OD WYMAGAŃ KONSTRUKCJI. ICH ZALETY, TO PRZEDE WSZYSTKIM: TRWAŁOŚĆ, SZTYWNOŚĆ, LEKKOŚĆ, ODPORNOŚĆ NA TRUDNE WARUNKI ATMOSFERYCZNE ORAZ WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE.

ZE WZGLĘDU NA WYSOKĄ WYTRZYMAŁŚĆ KSZTAŁTOWNIK ZIMNOGIĘTY SPRAWDZA SIĘ WIELU SEKTORACH PRZEMYSŁU, TAKICH JAK: BUDOWNICTWO, PRZEMYSŁ MOTORYZACYJNY, STOCZNIOWY, KOLEJOWY CZY PRODUKCJI MASZYN ROLNICZYCH.

JAKO PRODUCENT PROFILI ZIMNOGIĘTYCH OFERUJEMY NASZYM KLIENTOM NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI PROFILE I KSZTAŁTOWNIKI, WYKONYWANE NA NAJNOWOCZEŚNIEJSZYCH LINIACH PRODUKCYJNYCH PRZY ZASTOSOWANIU ROZWIĄZAŃ NOWOCZESNEJ TECHNOLOGII. PRODUKCJA PROFILI ZIMNOGIĘTYCH I KSZTAŁTOWNIKÓW, ZNAJDUJACYCH SIĘ W OFERCIE FIRMY DITTA-SERIA, POZWALA UZYSKAĆ WYROBY O RÓŻNEJ SPECYFICE I PRZEZNACZENIU. 

DITTA-SERIA PRODUKUJE PROFILE ZIMNOGIĘTE GŁÓWNIE W TRZECH RODZAJACH: SIGMA, C (CEOWNIKI ZIMNOGIĘTE) ORAZ ZET (ZETOWNIKI). KAŻDY Z NICH CHARAKTERYZUJE SIĘ INNĄ BUDOWĄ I PARAMETRAMI TECHNICZNYMI. ISTNIEJE TAKŻE MOŻLIWOŚĆ ZAMÓWIENIA KSZTAŁTOWNIKÓW Z DOWOLNYM OTWOROWANIEM I INNYM KSZTAŁCIE.