PL EN

Zbiorniki

Typy zbiorników

W ofercie przygotowanej przez naszą firmę znajdą Państwo różnego rodzaju stalowe zbiorniki przemysłowe. Klientom proponujemy modele stożkowe, koszowe oraz elipsoidalne, cechujące się solidnością wykonania.

DS-RSMTANK

Zbiorniki do magazynowania nawozów płynnych

Projektowanie

Dzięki usługom projektowania jesteśmy w stanie zaproponować Państwu stalowe zbiorniki przemysłowe w postaci modeli o wystandaryzowanych rozmiarach jak i rozwiązania o bardziej indywidualnej specyfikacji.

Zbiorniki przemysłowe

Do dyspozycji produkcji w Ditta Seria oddany jest nowoczesny i stale rozwijany park maszynowy, a także wykwalifikowana i mogąca pochwalić się wieloletnim doświadczeniem kadra fachowców. Usługi w zakresie produkcji zbiorników stalowych, świadczymy zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju.

Nasze realizacje

Zachęcamy Państwa do obejrzenia zdjęć przedstawiających zaprojektowane oraz wykonane przez naszą firmę zbiorniki stalowe. Przygotowujemy silosy o zróżnicowanych objętościach, wysokościach oraz typach budowy.

Technologia

Tworząc zbiorniki przemysłowe korzystamy z nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz doświadczenia naszych wykwalifikowanych specjalistów, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.

Transport i montaż

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem oferujemy naszym Klientom nie tylko usługi projektowania, ale również możliwość transportu i fachowego zamontowania produktów, jakimi są nasze zbiorniki przemysłowe.  

Referencje

Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z usług naszego przedsiębiorstwa, to zapraszamy do zapoznania się z referencjami otrzymanymi od firm, które zdecydowały się na nawiązanie współpracy z Ditta-Seria.