PL EN

Blachownice stalowe, kształtowniki i dwuteowniki spawane

Dowiedz się więcej

Blachownice, kształtowniki i dwuteowniki

W TYM DZIALE ZNAJDĄ PAŃSTWO NASZĄ OFERTĘ, KTÓRA OBEJMUJE M.IN. PROFILE SPAWANE, TAKIE JAK KSZTAŁTOWNIKI SPAWANE (DWUTEOWNIKI SPAWANE), PREFABRYKOWANE BELKI AŻUROWE Z DWUTEOWNIKÓW, BLACHOWNICE IKS I HKS.

KSZTAŁTOWNIKI SPAWANE WYKORZYSTYWANE SĄ JAKO PREFABRYKATY DO KONSTRUKCJI STALOWYCH, KTÓRE MAJĄ BARDZO SZEROKIE ZASTOSOWANIA I DOSKONALE  SPRAWDZAJĄ SIĘ W RÓŻNYCH BRANŻACH. WYKORZYSTYWANE SĄ DO BUDOWY HAL MAGAZYNOWYCH, HAL PRODUKCYJNYCH CZY SPORTOWYCH. TEGO TYPU PROFILE SPAWANE POSIADAJĄ WIELE WARIANTÓW: TEOWNIKI, CEOWNIKI CZY DWUTEOWNIKI. DLA PRZYKŁADU, DWUTEOWNIKI SPAWANE MOGĄ BYĆ WYKORZYSTANE JAKO SŁUP, DŹWIGAR CZY BELKA PODSUWNICOWA.

BELKA AŻUROWA POWSTAJE, KIEDY DWUTEOWA BELKA STALOWA ZOSTAJE WZDŁUŻNIE ROZCIĘTA, ZAZWYCZAJ NA WZÓR SZEŚCIOKĄTNYCH OTWORÓW. NASTĘPNIE POWSTAŁE POŁÓWKI SĄ NAKŁADANE NA SIEBIE I SPAWANE, CO UMOŻLIWIA ZWIEKSZENIE WYTRZYMAŁOŚCI ORAZ ZMNIEJSZSZENIE CAŁKOWITEJ WAGI KONSTRUKCJI BUDYNKU.

BLACHOWNICE STALOWE MAJĄ SZEROKIE ZASTOSOWANIE W SZEROKO POJETEJ BRANŻY BUDOWLANEJ. TEGO TYPU KONSTRUKCJE STALOWE SĄ NIEZWYKLE EKONOMICZNE. DZIEKI ICH ZASTOSOWANIU ZYSKUJEMY WIĘKSZĄ KUBATURĘ UŻYTKOWĄ HALI, WIĘKSZĄ PRZESTRZEŃ W LINII SZCZYTOWEJ BUDYNKU ORAZ WIEKSZE MOŻLIWOŚCI W SWOBODNYM ZAGOSPODAROWANIU JEGO WNETRZA. BLACHOWNICA STALOWA JEST W STANIE UNIEŚĆ WIĘKSZE OBCIĄŻENIA, DZIĘKI OPTYMALNEJ WYSOKOŚCI I MOŻLIWOŚCI PRECYZYJNEGO DOBORU UŻYTYCH MATERIAŁÓW DO JEJ PRODUKCJI.

Blachownice stalowe - produkcja

PRZY PRODUKCJI BLACHOWNIC KORZYSTAMY Z NAJNOWSZYCH TECHNOLOGII I DLATEGO NASZA AUTOMATYCZNA LINIA DO SPAWANIA BLACHOWNIC POZWALA NA OSIĄGNIĘCIE PRECYZYJNYCH WYNIKÓW.

BLACHOWNICE STALOWE PRODUKOWANE PRZEZ NASZĄ FIRMĘ TO ELEMENTY PRZYGOTOWYWANE NAJCZĘŚCIEJ NA PODSTAWIE  PROJEKTU. BLACHOWNICA STALOWA MOŻE MIEĆ PRZEKRÓJ OTWARTY, NP. DWUTEOWY LUB ZAMKNIĘTY.

WSZYSTKIE ELEMENTY KONSTRUKCJI STALOWEJ BLACHOWNIC PROSTYCH ORAZ ZBIEŻNYCH SĄ SPRAWDZANE NA KAŻDYM ETAPIE WYKONANIA PRZEZ NASZ DZIAŁ KONTROLI JAKOŚCI, A DZIĘKI TEMU, JESTEŚMY W STANIE ZAGWARANTOWAĆ  CAŁKOWITĄ ZGODNOŚĆ WYKONANIA ZLECONYCH PRAC Z DOKUMENTACJĄ. INNOWACYJNE I WYDAJNE ROZWIĄZANIA, KTÓRE STOSUJEMY W PROCESIE PRODUKCJI DAJĄ MOŻLIWOŚĆ WYKONANIA BLACHOWNIC, KTÓRE W PEŁNI ZASPOKOJĄ OCZEKIWANIA I POTRZEBY BIZNESOWE KLIENTA.